Kurz – źródło alergii i infekcji

Kurz – źródło alergii i infekcji Min Min proczysto.pl

Dywany zapewniają ciepło i wygodę w domu, ale kurz i brud gromadzący się między stosami mogą być źródłem alergii i infekcji. Ponadto podczas użytkowania na powierzchni dywanu tworzą się plamy z rozlanych płynów lub brudnych butów.

Odkurzanie dywanów usuwa 70-80% suchego brudu z powierzchni, ale nie jest wystarczająco skuteczne, aby całkowicie je wyczyścić. Próbując samodzielnie usunąć plamy tanimi środkami, możesz uzyskać wybielone lub zużyte kolorowe plamy, które są trudne do usunięcia. Mycie w łazience prowadzi również do słabych rezultatów w postaci wyblakłej farby.

Kontaktując się ze specjalistami w odpowiednim czasie, nie tylko uzyskasz czystość z gwarancją i wydłużysz okres użytkowania dywanów i tapicerki meblowej, ale także zaoszczędzisz nerwy i pieniądze. Firmy piorące używają do pracy nowoczesnych, skutecznych, hipoalergicznych, certyfikowanych produktów.

Profesjonalny sprzęt pozwala na czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów w domu.

Jeśli dywan nie zostanie wyczyszczony w odpowiednim czasie, przyspieszy się moment, kiedy trzeba go wyrzucić. Specjaliści zalecają czyszczenie dywanów na sucho co najmniej 1-2 razy w roku, a w pomieszczeniach biurowych o zwiększonym zanieczyszczeniu 3-4 razy w roku.

Potrzebujesz pomocy?

Firma piorąca proCzysto oferuje usługi prania tapicerki meblowej, kanapy i wszystkich rodzajów mebli.

Wycena i zamówienie

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Powiązane posty