Pranie, czyszczenie materaca w Warszawie

Profesjonalne i bezpieczne

Wygodnie proczysto.pl

Wygodnie

Wszystkie prace wykonywane są u Państwa w domu. Przyjeżdżamy w dogodnym dla Państwa terminie 

Bezpiecznie proczysto.pl

Bezpiecznie

Używamy bezpiecznych środków czyszczących, które są nieszkodliwe dla zdrowia 

Skutecznie proczysto.pl

Skutecznie

Stosowana przez nas technologia pozwala w 99% przypadków pozbyć się każdej mozliwej plamy na materacu 

Gwarancja proczysto.pl

Gwarancja

Gwarantujemy czystość i absolutne bezpieczeństwo Twojego materaca i jego wyglądu 

Pranie, Czyszczenie Materaca pranie materaca,pranie materaca warszawa,czyszczenie materaca,czyszczenie materaca warszawa Czysty Materac proczysto.pl

Dlaczego warto czyścić materace?

Przypadkowo rozlane napoje, mocz i po prostu długotrwałe używanie sprawiają, że materac jest nie tylko brzydki, ale i niebezpieczny w użyciu.

Mokra, brudna tapicerka staje się idealnym środowiskiem do rozmnażania się mikroorganizmów, które powodują nieprzyjemne zapachy w domu i wywołują silną reakcję alergiczną na skórze i w drogach oddechowych.

Więc jeśli masz jakieś problemy, nie odkładaj czyszczenia materaca ani nie odwracaj go do góry nogami, zasłaniając brudne miejsca.

Lepiej skontaktować się z profesjonalistami. Jak pokazuje praktyka, jeśli pranie materaca jest wykonywane w ciągu tygodnia od „wypadku” – możliwe jest usunięcie wszelkich plam w 100%.

A twój materac ponownie zachwyci Cię czystością i wygodą! 

Jak czyścimy materace?

W przypadku prania materaca najczęściej pojawiają się plamy z potu, krwi i rozlanych napojów. O ile do usuwania plam po napojach wystarczą zwykłe środki czyszczące, to w przypadku plam z potu i krwi stosujemy wyłącznie specjalistyczne enzymatyczne środki czyszczące.

Konieczne jest nie tylko oczyszczenie materaca z widocznych plam, ale także usunięcie wszelkich zanieczyszczeń organicznych. W tym celu korzystamy z najlepszych produktów na rynku: PROCHEM, CHEMSPEC, KARCHER, KIEHL.

Warto zaznaczyć, że użycie powyższych produktów nie wystarczy, należy zastosować środek spłukujący i neutralizujący. Dzięki temu mamy pewność, że po wypraniu materac jest całkowicie czysty i bezpieczny z punktu widzenia higieny i zdrowia.

Warto zaznaczyć, że z niektórych materacy trudno jest usunąć wszystkie widoczne plamy. Dzieje się tak, ponieważ używamy tylko specjalistycznych, sprawdzonych i bezpiecznych środków czystości.

Takie plamy wymagają użycia nieetycznych środków czystości, np. produktów na bazie chloru lub wysoce toksycznych detergentów.
Twoje zdrowie i samopoczucie jest dla nas priorytetem, możesz mieć pewność, że Twój materac zostanie wyczyszczony jak najskuteczniej, a jednocześnie bezpiecznie dla Ciebie.

Na Państwa życzenie możemy również przeprowadzić dodatkowy zabieg czyszczenia z niepożądanych zapachów za pomocą specjalnych środków aromatyzujących.

Zobacz film!

Materace czyszczone są metodą ekstrakcyjną przy użyciu odpowiednich środków czyszczących. Zobacz na naszym filmie, jak czyścimy materace przy użyciu tej technologii i przekonaj się o jej skuteczności!

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jak przygotować materac do prania?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę: materace pierzemy tylko na ramie łóżka. Wyjątki są dopuszczalne, ale klient jest zobowiązany do poinformowania nas o tym.

Co najmniej 3 boki łóżka muszą być dostępne. Zdejmij pościel z materaca. Jeśli to możliwe, usuń wszystkie przedmioty wokół łóżka (ubrania, książki, elektronika), ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody.

Jeśli tylko jedna strona materaca została wyprana, przedmioty znajdujące się wewnątrz łóżka nie mogą być wyjęte, w przeciwnym razie należy je usunąć.

W przypadku prania obustronnego prosimy o przygotowanie kilku plastikowych lub metalowych miseczek, aby zapobiec uszkodzeniu wilgoci na samym łóżku i zapewnić prawidłowy proces suszenia materaca.

Przykładowe efekty prania, czyszczenia materacy

PRZED PO
PRZED PO
PRZED PO
PRZED PO

Odpowiedzi na pytania

Możliwość całkowitego usunięcia plam z krwi i moczu zależy w dużej mierze od rodzaju materaca. Tkaniny naturalne nie zawsze mogą być prane, a większość z nich w ogóle nie jest przeznaczona do czyszczenia na mokro.

Dlatego przed przystąpieniem do czyszczenia całego przedmiotu specjalista sprawdza w niewidocznym miejscu reakcję tkaniny na środek czyszczący. Jeśli okaże się, że materac nie nadaje się do czyszczenia wodnego, specjalista nie podejmie się czyszczenia. Materace z tkanin syntetycznych są znacznie bardziej podatne na czyszczenie wodne, w tym przypadku gwarantujemy usunięcie świeżych plam z moczu lub krwi, ale pod warunkiem, że nie były one zmywane domowymi środkami czyszczącymi. 

Czyszczenie chemiczne w domu jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, dorosłych i zwierząt domowych! Do prania mebli używamy tylko atestowanych detergentów i odplamiaczy CHEMSPEC, PROCHEN. KARCHER, KIEHL. 

Jeśli po wyschnięciu materaca zauważysz plamy, o których nie byłeś poinformowany, zadzwoń do nas. Wrócimy i wyczyścimy go ponownie za darmo! 

Przeciętnie czyszczenie dwustronnego materaca zajmuje 1 godzinę.

W suchym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu materac schnie w ciągu 10 godzin. Gdy materac jest suchy wewnątrz i na zewnątrz, można go natychmiast użyć.

Pracujemy w ścisłej zgodności z wszystkimi środkami bezpieczeństwa! Wszyscy nasi pracownicy poruszają się własnymi pojazdami, używają środków ochrony osobistej i wykonują prace w odpowiedniej odległości od osób przebywających w domu.

Pranie, czyszczenie materaca

Wszyscy wiemy, jak ważny jest dobry sen. Czyszczenie materaca jest ważne dla komfortu snu. Jedną trzecią życia spędzamy w łóżku, co oznacza, że nasze materace są rajem dla niewidocznych bakterii i roztoczy. Są ogromnym problemem dla osób z alergiami i astmą, ale są też  niebezpieczne  dla wszystkich użytkowników. W proCzysto profesjonalnie i skutecznie wyczyścimy Twoje materace i poduszki. Zadzwoń dziś do firmy piorącej proCzysto pod numer 732-722-124, aby zapewnić lepszy sen i zdrowie tym, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Po co czyścić materac?

Około 70 – 80 procent przypadków astmy jest związanych z alergiami. Jednym z najczęstszych alergenów są odchody roztoczy domowych. A gdzie w domu jest ulubione miejsce bytowania roztoczy? W twoim materacu! Fakt, że jedną trzecią życia spędzamy na materacach, nie tylko przyczynia się do powagi problemu, ale jest jego główną przyczyną. Kiedy odpoczywasz w łóżku, miliony martwych komórek Twojej skóry pozostają w pościeli i na materacu. Są tak mikroskopijnie małe, że bardzo łatwo przenikają sploty strojów nocnych, prześcieradeł, ochraniaczy na materace i samych materacy. Gromadzący się łupież, zarodniki grzybów i kurz stają się pokarmem dla roztoczy.  Ciało dorosłego człowieka wydziela średnio sześć łyżeczek wilgoci każdej nocy. Owa wilgoć i ciepło ciała tworzą raj dla roztoczy. Porady prania, czyszczenia materaca w domu.

Pranie, czyszczenie materaca

Zadbaj o to, aby wszystkie łóżka były świeże i higieniczne.

Firma piorąca proCzysto oferuje usługi profesjonalnego i bezpiecznego prania, czyszczenia materaca.

Gwarancja jakości i zadowolenia z naszych usług!

Uwaga: Nie możemy zapewnić, że każdy rodzaj plamy można całkowicie usunąć, ale gwarantujemy czyszczenie najskuteczniejsze w danym przypadku bez zniszczenia tkaniny. Czyszczone przez nas meble są 100% świeże i higieniczne.

Korzystając z usług ProCzysto oszczędzasz swój cenny czas, siły i nerwy. Dzięki temu, że czyszczenie mebli odbywa się w domu, nie będą Państwo musieli ich do nas przywozić. To pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na wysyłce i usługach transportowych.