Pranie, czyszczenie tapicerki meblowej, kanap w Warszawie

Profesjonalne i bezpieczne

Skutecznie proczysto.pl

Skutecznie

Stosujemy nowoczesną i skuteczną technologię czyszczenia ekstrakcyjnego, nie pozostawiając żadnych szans na pozostanie plam na tapicerce!

Bezpiecznie proczysto.pl

Bezpiecznie

Używamy tylko certyfikowanych środków czyszczących, które są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt

Gwarancja proczysto.pl

Gwarancja

Gwarantujemy 100% higienicznego czyszczenia i konserwacji nawet najdelikatniejszych tkanin tapicerskich.

Wygodnie proczysto.pl

Wygodnie

Nie trać czasu i energii, aby wyczyścić swoje meble tapicerowane – po prostu zaproś specjalistę ProCzysto do swojego domu lub biura! 

Clean Room proczysto.pl

Dlaczego warto czyścić meble tapicerowane?

W celu utrzymania czystości w pomieszczeniu ważne jest, aby przynajmniej dwa razy do roku zlecić profesjonalne czyszczenie mebli. Pomoże to przedłużyć żywotność produktów, a także zaoszczędzić pieniądze na zakupie nowych mebli.

Korzystając z usług ProCzysto oszczędzasz swój cenny czas, siły i nerwy. Dzięki temu, że czyszczenie mebli odbywa się w domu, nie będą Państwo musieli ich do nas przywozić. To pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na wysyłce i usługach transportowych. 

W jaki sposób czyścimy meble tapicerowane?

Podczas prania kanapy należy przede wszystkim ocenić stopień i rodzaj zabrudzenia, aby w późniejszym czasie skutecznie usunąć plamy.

Na kanapach narożnych często pojawiają się plamy po jedzeniu i napojach, a czasem po kosmetykach lub plamy po zwierzętach domowych. Aby usunąć takie plamy, konieczne jest użycie odpowiednie dobranego środka czyszczącego w formie pre-sprayu, po czym koniecznie należy usunąć zabrudzenia i spłukać tapicerkę odpowiednim środkiem neutralizującym.

Tylko wtedy nasze meble uzyskają pożądany wygląd, a zabieg będzie całkowicie bezpieczny dla Ciebie, dzieci i zwierząt domowych.

Zobacz film!

Czyszczenie mebli tapicerowanych w firmie ProCysto odbywa się metodą ekstrakcyjną. Aby dowiedzieć się więcej o tej technologii, obejrzyj filmy o tym, jak czyścimy tapicerkę i usuwamy plamy z mebli tapicerowanych. 

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Jak przygotować kanapę do prania?

Usuń z kanapy wszelkie obce przedmioty, opróżnij komorę na pościel (jeśli jest) i upewnij się, że wokół kanapy jest wolna przestrzeń.

Jeśli to możliwe, usuń wszystkie przedmioty wokół kanapy (ubrania, książki, elektronika), ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody.

Należy pamiętać, że meble należy prać wyłącznie w domu. Nie pierzemy mebli w piwnicach, na strychach, w garażach itp.

Przykładowe efekty
prania, czyszczenia tapicerki meblowej, wykonane przez firmę piorącą proCzysto

PRZED PO
PRZED PO

Cena prania i czyszczenia tapicerki meblowej

Odpowiedzi na pytania

Pracownik przyjeżdża w wyznaczonym dniu i o dogodnej dla Ciebie godzinie,ale lepiej dokonać zamówienia z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Jeśli potrzebujesz pilnego prania chemicznego i zamawiasz je rano, dołożymy wszelkich starań, aby pracownik był w Twoim domu jeszcze tego samego wieczoru. 

Czas trwania czyszczenia chemicznego zależy od ilości mebli, materiału obiciowego i stopnia zabrudzenia. Dla przykładu, czyszczenie zwykłej dwuosobowej sofy zajmuje 1 godzinę. 

Pracujemy we wszystkie dni robocze, bez weekendów i świąt. Możliwe jest wykonanie usługi w godzinach późnowieczornych lub nocnych. 

Czyszczenie chemiczne w domu jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, dorosłych i zwierząt domowych! Do prania mebli w pomieszczeniach używamy tylko atestowanych detergentów i odplamiaczy CHEMSPEC, PROCHEN. KARCHER, KIEHL. 

Po czyszczeniu meble z tapicerką tekstylną pozostają wilgotne do 12 godzin. Czas schnięcia zależy od wilgotności powietrza w pomieszczeniu. 

Pracujemy ze wszystkimi materiałami tapicerskimi z wyjątkiem niektórych tapicerek z runem zwierząt (wełna owcza, wielbłądzia), dla których czyszczenie na mokro jest przeciwwskazane. 

Tak, dajemy 100% gwarancji pod warunkiem, że plamy na kanapie są świeże, nie zostały zmoczone i nie były czyszczone domowymi środkami, takimi jak Vanish. Przed rozpoczęciem pracownik zawsze sprawdza kanapę i plamy na niej. Jeśli niektóre plamy nie mogą być usunięte, lub czyszczenie na mokro kanapy jest po prostu przeciwwskazane, pracownik poinformuje Cię o tym. 

Jeśli po wyschnięciu tapicerki kanapy znajdziesz plamy, o których nie uprzedził Cię pracownik, po prostu zadzwoń do nas! Wrócimy i wyczyścimy Twoją kanapę ponownie, bez żadnych dodatkowych opłat. 

Aby utrzymać meble tapicerowane w czystości i atrakcyjnym wyglądzie, zalecamy czyszczenie na mokro co najmniej 3 razy w roku. 

Pracujemy w ścisłej zgodności z wszystkimi środkami bezpieczeństwa! Wszyscy nasi pracownicy poruszają się własnymi pojazdami, używają środków ochrony osobistej i wykonują prace w odpowiedniej odległości od osób przebywających w domu. 

Pranie, czyszczenie tapicerki meblowej i kanap

Firma piorąca proCzysto oferuje  usługi profesjonalnego i bezpiecznego prania, czyszczenia tapicerki wszystkich rodzajów mebli: kanapy, narożnika, wersalki, sofy, fotela, pufy, krzesła, łóżka, wykładzin i dywanów.

Gwarancja jakości i zadowolenia z naszych usług!

Uwaga: Nie możemy zapewnić, że każdy rodzaj plamy można całkowicie usunąć, ale gwarantujemy czyszczenie najskuteczniejsze w danym przypadku bez zniszczenia tkaniny. Czyszczone przez nas meble są 100% świeże i higieniczne.